Ailesini bıçakla rehin aldı polise de saldırınca silahla etkisiz hale getirildi

BURSA'DA ANNESİNİ VE KIZ KARDEŞİNİ BIÇAKLA REHİN ALDIĞI ÖNE SÜRÜLEN VE OLAYA MÜDAHALE EDEN POLİS EKİBİNE DE BIÇAKLA SALDIRAN ZANLI POLİS EKİPLERİNCE SİLAHLA VURULARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ.

Ailesini bıçakla rehin aldı polise de saldırınca silahla etkisiz hale getirildi

Bursa’da annesini ve kız kardeşini bıçakla rehin alan saldırgan olaya müdahale eden polis ekibine de bıçakla saldırınca, silahla vurularak etkisiz hale getirildi.

Olay, Gemlik ilçesi Dr. Ziya Kaya Mahallesi Yakı Sokakta bulunan bir evde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, M.T.(24)isimli şahsın kız kardeşi Arzu ve annesi Radiye T.’yi bıçakla rehin aldığı, kendilerinin polisten yardım istemeleri halinde ev halkına zarar vereceği ve polis çağırmaları durumunda gelen polisleri de vuracağı ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Olaya müdahale eden ekip M.T isimli şahsın bıçaklı saldırısına uğradı. Polisin tüm uyarılarına rağmen saldırıya devam eden şahıs silah kullanılarak yaralı olarak etkisiz hale getirildi. Polis ekibinin çağırdığı ambulansla hastaneye götürülen zanlı Gemlik Devlet Hastanesi’nde ameliyata alındı. M.T.’nin daha önceden de "Polise mukavemet ve uyuşturucu kullanmaktan" bir çok kaydının olduğu öğrenildi.

Olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER