Bursa’da şafak vakti silah operasyonu: Çok sayıda gözaltı

BURSA KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (KOM) VE ÖZEL HAREKAT EKİPLERİ ŞAFAK VAKTİ SİLAH TİCARETİ YAPAN ŞAHISLARA YÖNELİK BURSA MERKEZLİ ÇOK SAYIDA ADRESE EŞ ZAMANLI BASKIN DÜZENLEDİ. KAPILARIN KOÇBAŞIYLA KIRILDIĞI BASKINDA ÇOK SAYIDA ŞÜPHELİ GÖZALTI ALINDI.

Bursa’da şafak vakti silah operasyonu: Çok sayıda gözaltı

Bursa Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve özel harekat ekipleri şafak vakti silah ticareti yapan şahıslara yönelik Bursa merkezli çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Kapıların koçbaşıyla kırıldığı baskında çok sayıda şüpheli gözaltı alındı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü silah tacirlerine şafak baskını yaptı. KOM ekipleri ve özel harekat ekipleri ilde ve ilçede silah ticareti yaptıkları tespit edilen şahısları teknik takibe aldı. Adres tespitlerinin ardından Bursa’nın Gemlik ilçesi merkez olmak üzere çok sayıda adrese eş zamanlı baskın yapıldı. Baskına 500 polis katıldığı operasyonda çok sayıda şüpheli gözaltı alındı. Operasyonlarda gözaltına alınan şahıslar ifadeleri alınmak üzere Bursa KOM Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Şahısların işlemleri devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER