Fuhuş yapan yabancı uyruklu kadınları bu şekilde gizlemişler

TRABZON'UN ORTAHİSAR İLÇESİNDE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ BÜRO AMİRLİĞİ AHLAS MASASI EKİPLERİ TARAFINDAN BİR OTELE DÜZENLENEN BASKININDA FUHUŞ YAPAN YABANCI UYRUKLU KADINLARI GİZLEMEK İÇİN HAZIRLANAN KALORİFER PETEKLERİNİN ARKASINDAKİ GİZLİ GEÇİT DİKKAT ÇEKTİ.

Fuhuş yapan yabancı uyruklu kadınları bu şekilde gizlemişler

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ahlak Masası ekipleri tarafından bir otele düzenlenen baskında fuhuş yapan yabancı uyruklu kadınları gizlemek için hazırlanan kalorifer peteklerinin arkasındaki gizli geçit dikkat çekti.

Alınan bilgiye göre, Asayiş Büro Amirliği Ahlak Masası ekipleri, Ortahisar ilçesi İskenderpaşa mahallesinde bulunan bir otele baskın düzenledi. Baskında ekiplerin bir otel odasındaki kalorifer peteği dikkatlerini çekti. Yapılan incelemede kalorifer peteği öne çekildiğinde arkasından yan binaya geçilen gizli bir geçit tespit edildi. Yapılan incelemede yan binada bulunan ve fuhuş baskınlarında gizlenen 2’si Kırgızistan ve biri Moldova uyruklu 3 yabancı uyruklu hayat kadını yakalanırken, Z.S., N.B. ve G.M. isimli yabancı uyruklu kadınlar sınır dışı edilmek üzere gerekli mercilere gönderildi.

Öte yandan söz konusu otelin işletmecileri F.B. ve H.İ. ise fuhuşa aracılık ve yer temini suçlarından Trabzon Adliyesi’ne sevk edilirken, şahısların ilk ifadesinde fuhuş baskını sırasında otel odasında bulunan kızlara telefonla haber vererek yan binaya kalorifer peteklerinin arkasındaki gizli geçitten geçmelerini sağladıklarını söyledikleri öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER