Bursa'da müşteri kavgası: Mesafe ve kısıtlama cezası yediler

BURSA’NIN MERKEZ YILDIRIM İLÇESİNDE ROMAN İKİ GRUP ARASINDA MÜŞTERİDEN KAYNAKLIK KAVGA ÇIKTI. POLİS EKİPLERİ, KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SOSYAL MESAFE KURALINI İHLAL ETTİKLERİ VE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINA UYMADIGI CEZAİ İŞLEM UYGULADI.

Bursa'da müşteri kavgası: Mesafe ve kısıtlama cezası yediler

Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesinde iki grup arasında müşteri meselesi yüzünden silahlı ve sopalı kavga çıktı. Polis ekipleri, sosyal mesafe kuralını ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden cezai işlem uyguladı.

Olay, saat 20.30’da Vatan Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bahar Sokak’ta iki grup arasında müşterilerden kaynakladığı iddia edilen silahlı ve sopalı kavga çıktı. Olaya müdahale eden Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, toplum sağlığını tehlikeye düşüren, korona virüs tedbirleri kapsamında, sokağa çıkma kısıtlamasını ve sosyal mesafe kuralını ihlal eden iki gruba idari para cezası uyguladı.

Kavgada yaralanan olmazken, evlerde silah kurşunlarından kaynaklı maddi hasar oluştu. Polis ekipleri kalabalığı bir süre sonra dağıtırken, olayla ilgili soruşturma devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner52

banner24