Düğüne 1 gün kalmıştı biri yoğun bakıma diğeri cezaevine gitti

Bursa’da düğüne bir gün kala takılar yüzünden tartışan nişanlı çiftin birlikteliği hüsranla bitti. Darp edilen genç kız yoğun bakıma, damat adayı da cezaevine gitti.

Düğüne 1 gün kalmıştı biri yoğun bakıma diğeri cezaevine gitti

Osmangazi’de düğün hazırlıklarını tamamlamak üzere olan genç kız S.Y., ile nişanlısı  Y.E.A. gelinlik almak için buluştu. Genç çift, evden çıkmadan önce düğünde takılacak takılar ve başka bir şehirde yaşama konuları yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma sırasında damat adayı Y.E.A. sinirlerine hakim olamayarak nişanlısı S.Y.’yi banyoda darp etmeye başladı. S.Y. aldığı darbelerle baygınlık geçirdi.

O HALDE BIRAKIP FATURA ÖDEMEYE GİTTİ”

Genç kızı darp eden Y.E.A. nişanlısını banyoda baygın halde bırakarak dışarı çıkıp faturalarını ödedi. Yaklaşık 20 dakika sonra eve dönen Y.E.A. nişanlısının hala baygın yattığını görünce 112 sağlık ekiplerine haber verdi.

SAĞLIK EKİPLERİ POLİSİ ARADI
Olayın yaşandığı eve gelen sağlık ekipleri genç kızı evde bilinci kapalı vaziyette bulunca polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine giden polis ekipleri konuyla ilgili inceleme başlatarak genç kızın nişanlısını gözaltına aldı. Apartmanın güvenlik kameralarını inceleyen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri eve Y.E.A.’dan başka kimsenin girmediğini tespit etti. Sorgulanan damat adayı önce iddiaları kabul etmedi, daha sonra suçunu kabul ederek genç kızı darp ettiğini, siniri geçsin ve genç kız kendine gelsin diye evden çıktığını daha sonra eve geldiğinde S.Y.’nin halen yerde yattığını görünce korkarak sağlık ekiplerini aradığını söyledi.

BİRİ YOĞUN BAKIMA DİĞERİ CEZAEVİNE GİTTİ.
İfadesinin ardından adli makamlara sevk edilen Y.E.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken genç kızın ise yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7