Alpiş İnşaat’tan o bölgeye dev yatırım

Alpiş İnşaat, 3 etaptan ve toplamda 500 daireden oluşacak Nilüfer House proje serisiyle, ekonomiye, şehre ve bölgeye değer katıyor.

Alpiş İnşaat’tan o bölgeye dev yatırım

Bursa’nın bazı bölgeleri, gerçekleştirilen dev projelerle değerlenmeye devam ediyor. Bunların son örneği de Alpiş İnşaat’ın proje ürettiği Kızılcıklı Mahallesi. Nilüfer’in yeni gözdesi olan bu mahalle, Alpiş İnşaat’ın, 3 etaptan ve 500 daireden oluşan Nilüfer House proje serisiyle değerine değer katıyor.

“Projelerimiz bölgesine ve yatırımcısına hep kazandırdı”

Yaklaşık 2500 kişinin yaşayacağı projeyle ilgili bilgi veren Alpiş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, “Toplamda 30 bin m2 alanda 3 etaptan oluşacak Nilüfer House proje serimizde 500 daire var. Projemizin bitmesiyle yaklaşık 2500 kişi yaşayacak burada. Bu projemizde 2+1, 2,5+1 ve 3,5+1 normal daireler ile 3+1, 4+1 ve 5,5+1 dubleks dairelerimiz var. Yine diğer projelerimizde olduğu gibi bu projemizde de tam donanımlı, ailelerin keyifle vakit geçirebileceği sosyal tesis alanlarımız mevcut. Ayrıca bu proje serimizde inovatif bir yaklaşımda bulunduk ve gelecekte elektrikli araçların artacağını da öngörerek projemize 2 adet de elektrikli araç şarj istasyonu yaptık. Her zaman hem bölgeyi hem yatırımcıyı düşünen önemli projeler yapmaya gayret ettik ve bunları da belirlenen tarihten önce teslim etmeye özen gösterdik. Projelerimiz bölgesine ve yatırımcısına hep kazandırdı. Bu da böyle bir proje ve inşallah ilk etabını söz verdiğimiz şekilde 2023 Haziranda teslim etmeyi planlıyoruz.” dedi.

“Yeni bir ilçe doğuyor”

Bölgeye yapılan projelerde pek çok insanın yaşayacağını vurgulayan Karaalp, “Şu anda nitelikli konut projeleri açısından Bursa’nın en canlı bölgesi burası. Bölgede bu yıl yaz ayı içerisinde 50 bin kişinin oturabileceği konutlar teslim edilecek. Bölgede nüfus 80 binlere gelmiş durumda. Aslında baktığınız zaman sanki yeni bir ilçe oluşuyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2022, 11:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Beyhan Ertürk
Beyhan Ertürk - 6 ay Önce

1+1ve2+1daireler kaç metre kare özelliklerine fiyatları nedir Kızılcık konum olarak nerede teşeklürlet

Gülcan Maçan
Gülcan Maçan - 5 ay Önce

Güzel bir proje fiyat bilgisi verebilirmisiniz

Saide Kara
Saide Kara - 5 ay Önce

Fiyat ve ödeme bilgisi

Turgay Mercan
Turgay Mercan - 5 ay Önce

Fiyatlarınız nedir?

Tolga ülker
Tolga ülker - 5 ay Önce

2+1 m2 ve fiyat nedir

Öztürk Selim
Öztürk Selim - 5 ay Önce

Fiyat bilgisi alabilirmiyim

OYA PİŞİREN
OYA PİŞİREN - 5 ay Önce

Fiyat nedir şirket içi ödeme şekli derken ödeme planı nasıldır

Elif Kotan
Elif Kotan - 5 ay Önce

2+1 ve 3+1daire fiyatı alabilirmiyim ne zaman teslim lokasyon olarak Ram olarak nerede acaba


SIRADAKİ HABER