Bodrum sahilleri sessizliğe büründü

TURİZMİN GÖZDE MERKEZLERİNDEN BİRİ OLAN BODRUM’UN ÜNLÜ SAHİLLERİ BOM BOŞ KALDI. KORONA VİRÜS ÖNLEMELERİ KARIŞIŞINDA DUYARSIZ KALMAYAN BODRUMLULAR HAVANIN GÜZEL OLMASINA RAĞMEN SAHİLLER KENARLARINA GİTMEDİ.

Bodrum sahilleri sessizliğe büründü

Turizmin gözde merkezlerinden biri olan Bodrum’un ünlü sahilleri bom boş kaldı. Korona virüs önlemeleri karışışında duyarsız kalmayan Bodrumlular havanın güzel olmasına rağmen sahiller kenarlarına gitmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından dün akşam 22.00’da yaptığı açıklamada, Korona virüsle ilgili alınacak yeni önlemleri açıklamıştı. Açıklamalarının içerisinde sahil kenarında yürüyüş yapmak, piknik yapmak ve balık tutmak gibi önlemlerde vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklamaların ardından Bodrum halkı sahilleri gitmedi. Hafta sonları binlerce insanın uğrak mekanı olan Paşatarlası, Kumbahçe, Gümbet ve Bitez sahilleri bom boş kaldı. Havanın güzel olmasına rağmen sahillere gelmeyen ve evlerinde kalan vatandaşlar kendilerini korumaya aldı. Bodrum sahilleri tarihinin en sessiz günlerini yaşamaya başladı. Cadde ve sokaklarda ise az sayıda vatandaşın olması dikkatlerden kaçmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30