Bursa’nın yeni cazibe merkezi "Kızılcıklı"

Son yıllarda Nilüfer’in gözde merkezleri olan Balat, Özlüce, Ertuğrulkent gibi bölgelere bir yenisi daha ekleniyor. Önemli inşaat firmalarının projeleriyle değer kattığı Kızılcıklı Mahallesi, sadece Nilüfer’in değil Bursa’nın da yeni gözdesi olacak.

Bursa’nın yeni cazibe merkezi "Kızılcıklı"

Bursa’nın en değerli inşaat firmalarının farklı konseptlerde projeler ürettiği Kızılcıklı Mahallesi, yaşamın başlaması ve son altyapı hizmetlerinin de bitip gelişimini tamamlamasıyla Bursa’nın en değerli bölgeleri arasına girecek.

Hayatı kolaylaştıran konumu ve gelişime açık bir alanda olma avantajıyla yakın gelecekte Bursa’nın en gözde bölgesi olacağı öngörülen Kızılcıklı Mahallesi, kentin gelişimini sürdüren diğer önemli mahalleleri Kayapa ve Balkan gibi bölgelere de komşu olma özelliği taşıyor.

Şehrin en önemli sanayilerinden olan TEKNOSAB, Hasanağa ve Kayapa Organize Sanayi Bölgeleri’ne, İstanbul-İzmir Otobanı’nın bağlantı noktasına ve Bursa Uludağ Üniversitesi’ne yakınlığıyla fark yaratan bölge; yeşil alanın bolluğu, şehrin trafik ve stresinden uzak olması, gelecek yıllarda şehrin en önemli bulvarı olacağı söylenen Naim Süleymanoğlu Bulvarı’na sahip olmasıyla yatırım yapmak isteyenleri cezbediyor.

Gayrimenkul danışmanları da bölgeyi işaret ediyor

Bursa’nın hızla büyüdüğünü ve buna paralel olarak yeni yaşam merkezlerinin oluştuğuna dikkat çeken gayrimenkul danışmanları da doğru yatırım yapmak isteyenlerin bu bölgeleri tercih etmesi gerektiğini söylüyor. Bu bölgeler arasında Kızılcıklı Mahallesi’ne olan talebin arttığını işaret eden gayrimenkul danışmanları, bölgenin ileriki yıllarda diğer bölgelere göre daha hızlı bir değer artışı göstereceğini belirtiyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2022, 16:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neş TÜZÜN
Neş TÜZÜN - 4 ay Önce

Bitmiş mi evler yoksa hale yapılıyor mu üç artı fiyatı öğene bilirmiyim teşekkürler

Nevil ATLILAR
Nevil ATLILAR - 4 ay Önce

Daire büyüklüğü ve fiatları yazarmısınız

Gulluzar uçar
Gulluzar uçar - 4 ay Önce

3. 1. 4 kat fiyat alabilir miyim ödemeleri nasıl temelden olabilir

Durmuş Önvermez
Durmuş Önvermez - 4 ay Önce

Son 16 yıldır bu bölgede yaşıyorum.Beş altı yıldır çok hızlı bir gelişme var Güneydoğu'da Kayapayla birleşmek üzere.Kuzeyinde İzmir yoluna çok yakın, ulaşım sorunu yok.Mahallenin bir liseye ihtiyacı var.LiseÖğrencileri göçmen konutlarindaki okullara gidiyor lar.Yapılaşma bittiği zaman çevre düzenlemeleriyle birlikte güzel bir mahalle olacak.Şİmdi de güzel tabiki

Güler turhan
Güler turhan - 4 ay Önce

Daireler hakkında bilgiler alabilirmiyim. Teşekkürler

LeventBilgen
LeventBilgen - 4 ay Önce

Yazıda ifadeler sonderece doğru inşaatlar bittğinde çevre ve yollarla daha guzel olacaktir. Özellukle Balkan mh.ne giristeki mevcut yol biran önce yapilarak araç trafigine kolaylik sağlayacaktir .Mevcut projeler gelecek için modern yaşamın müjdecisi olarak görünüyor.Başarılar kolayliklar dilerim.

Rüveyde Zeybek
Rüveyde Zeybek - 4 ay Önce

Yerleşim alanları Gölyazi leylek köyü civarında ne zaman gelir

Alparslan
Alparslan - 4 ay Önce

Gayet hızlı gelişim gösteriyor. İnstagramda emlakyolu sayfasında bölge hakkında görsel malzemeler var.


SIRADAKİ HABER