Hababam’ın Gülen Çocuğu Bursa’da

Türkiye’de 7’den 70’e her kesimin sevdiği ve izlediği unutulmaz Hababam Sınıfı filmlerinin gülen çocuğu, nam-ı diğer “bacaksız” lakaplı Tuncay Akça Mustafakemalpaşa ilçesini ziyaret etti

Hababam’ın Gülen Çocuğu Bursa’da

1970’li yıllara damgasını vuran Yeşilçam sinemasının en çok beğenilen ve seyredilen film serisi Hababam Sınıfının “bacaksız” lakaplı ünlü oyuncularından Tuncay Akça, menajeri Kemal Akın ile birlikte İlçeyi ziyaret etti. İlçede büyük beden giyim tekstili üzerine bir işletmesi bulunan Oğuz Uluçay ile bir araya gelen Akça, bazı vatandaşlar ve esnaflarla da sohbet etti. Hababam sınıfındaki esprili tavrını kaybetmeyen Tuncay Akça, sohbet ettiği vatandaşlarla da eğlenceli dakikalar geçirdi. 1975 yılında ayakkabı boyamak için gittiği Hababam Sınıfı film setinde attığı gülücük ile Ertem Eğilmez’in dikkatini çeken ve o günlerin ardından filme dahil edilen ünlü oyuncu daha sonra ilçeden ayrıldı.

İşletme sahibi Oğuz Uluçay gerçekleşen ziyaret ile ilgili olarak yaptığı kısa açıklamada, “Bu gün bir sevgi seli vardı.Toplumda sevilmek saygı görmek sadece sanatçı olmayı gerektirmiyor.Aynı zamanda iyi insan olabilmeyi başarmış saygın bir kişilik olan Hababam sınıfının gülen çocuğu Tuncay Akça ve menajeri Kemal Akın’a teşekkürlerimiz sunuyorum” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Simge Kasap
Simge Kasap - 3 yıl Önce

Aaa ne kadar da büyümüş

SIRADAKİ HABER