Köpek katliamına bahane hazırladı

Bursa’da lüks otomobili ile sokaklarda gezerek köpek öldüren o caninin kimliği belirlendi. Olayın yaşandığı mahallede oturduğu tespit edilen zanlı, köpekleri öldürmesine bir bahane olsun diye saatler sonra karısına kuduz aşısı vurdurdu.

Köpek katliamına bahane hazırladı

Önceki gün Bursa’da infial yaratan olayda, bir kişi otomobiline binerek mahalle arasında ruhsatlı silahı ile köpekleri öldürmüştü. Olay sonrası güvenlik kameralarını inceleyen mahalleli, köpek katliamını yapan zanlının aynı mahallede oturan Hüseyin Y. olduğunu tespit etti.
 
EŞİNE KUDUZ AŞISI VURDURDU
Yaşanan endişe verici olay sonrası zanlı Hüseyin Y’nin, köpekleri öldürmesine dair bir bahanesi olması için olaydan tam 2 saat 45 dakika sonra eşini hastaneye götürerek kuduz aşısı vurdurduğu ortaya çıktı. Avukattan aldığı akılla hastaneye giden Hüseyin Y, eşine vurdurduğu kuduz aşısı belgesini alarak kendini aklamaya çalıştı.
 
ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GEZİYOR
Elinde silahı ile otomobiline binen ve mahallede defalarca tur atarak sokak köpeklerini vuran Hüseyin Y, ile ilgili tüm bu delillere rağmen Savcılığın halen harekete geçmemesi Bursalıların tepkisine neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhammet ali
muhammet ali - 1 yıl Önce

Allah belalarini versin

SIRADAKİ HABER