Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu kura çekimi yapıldı

Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu kura çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Kupada 3'üncü Eleme Turu'nda; Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği,...

Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu kura çekimi yapıldı
Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu kura çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
Kupada 3'üncü Eleme Turu'nda; Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği, Göztepe, Kasımpaşa, Yukatel Denizlispor, TFF 1'inci Lig ve TFF 2'nci Lig'de yer alan tüm takımlar ile Ziraat Türkiye Kupası 2'nci Eleme Turu sonucu tur atlayan 33 takım olmak üzere, toplam 92 takım mücadele edecek. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Tur Eleme müsabakaları, 24, 25 ve 26 Eylül tarihlerinde oynanacak.
Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu eşleşmeleri şöyle:
Sakaryaspor-1074 Çankırıspor
Erzin Spor-İnegölspor
Manisa FK-Elazığ Bld.Spor
Diyarbekirspor-Eskişehirspor
Adanaspor-Fethiyespor
Bandırmaspor-Etimesgut Bld.
Osmanlıspor-İçel İY
Kocaelispor-Sivas Bld.Spor
Tarsus İY-Darıca Gençlerbirliği
Karacabey Bld.Spor-Ümraniyespor
Şanlıurfaspor-Anagold 24 Erzincanspor
Ankara Demirspor-Başkent Akademi
Amed Sportif-Ağrı 1970 Spor
Muğlaspor-Bursaspor
Karabükspor-Gümüşhanespor
Payasspor-Boluspor
Hatayspor-Siirt İl Özel İdare
Görelespor-Giresunspor
Bodrumspor-Erbaaspor
Yeni Çorumspor-Kasımpaşa
Balıkesirspor-Van Spor
Hacettepe-Denizlispor
Tuzlaspor-Nazilli Bld.Spor
Silivrispor-Kastamonuspor 1966
Kırklarelispor-1954 Kelkit Bld.Spor
Kırıkkale Büyük Anadolu-Gazişehir Gaziantep
Zonguldak Kömerspor-Niğde Anadolu
1877 Alemdağspor-Sancaktepe FK
Afjet Afyonspor-Bayrampaşaspor
Mardin Başakspor-Altay
Menemenspor-Kırşehir Bld.Spor
Edirnespor-BB Erzurumspor
Altınordu-1922 Konyaspor
Ergene Velimeşe-Eyüpspor
Pendikspor-Turgutluspor
Kemerspor 2003-Sarıyer
Akhisarspor-Bayburt Özel İdare
Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük
Göztepe-Yozgatspor 1959
Fatsa Bld.Spor-Samsunspor
Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor
Esenler Erokspor-Uşakspor
Gençlerbirliği-Osmaniyespor
Hekimoğlu Trabzon-Adana Demirspor
İstanbulspor-Pazarspor
Somaspor-Keçiörengücü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7