Deprem Haberleri

deprem haberleri ve güncel deprem gelişmeleri, deprem ile ilgili tüm video, deprem fotoğrafları ve deprem haberleri SAYFA16 | Doğru haber, Doğru adres... sitemizde


GÜNDEM

Tokat'ın Sulusaray ilçesinde 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

DÜNYA

Japonya'nın batısındaki Ehime eyaleti açıklarında bulunan Bungo-suido Boğazında 6,4 ve 5 büyüklüğünde iki deprem oldu.

DÜNYA

Tayvan'da Hualien kentinde meydana gelene 7,4 büyüklüğündeki depremde 7 kişi hayatını kaybederken 700'den fazla kişi de yaralandı.

GÜNDEM

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem 11 ilde büyük yıkıma neden olmuştu. Türkiye'nin 15 milyona yakın nüfusunun yaşadığı 11 ilde yaklaşık...

ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde saat 08.55’te 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı 5,13 kilometre derinlikte yaşandı.

ASAYİŞ

AFAD, saat 08.19'da Ege Denizi'nde, merkez üssü İzmir'in Menderes ilçesi olan 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi.

ASAYİŞ

AFAD'dan son dakika deprem açıklaması geldi. Adana'nın Aladağ ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

GÜNDEM

Fay hatları kuşağı üzerinde bulunan Türkiye'de MTA ve AFAD sorgulama ekranı üzerinden, vatandaşlar hangi illerden fay hattı geçtiğini öğrenebiliyorlar.

BURSA

Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki, katıldığı yayında hangi illerde büyük deprem beklediği konusuna değindi. Moriwaki, bu açıklamasında Bursa'yı da uyarmış.

ASAYİŞ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bursa’nın Gemlik ilçesinde meydan gelen deprem ile ilgili geçmiş olsun paylaşımında bulundu.