• G.ALTIN 1.904,90 %0.18
  • BİST100 8.009,33 %-1.04
  • DOLAR 28,95 %0.05
  • EURO 31,86 %0.25
  • BTC 37.730 %-0.71

SAYFA16 Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TANIMLAR :

ARALIK MEDYA : Aralık Medya Yayıncılık Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi - SÜLEYMAN YILMAZ

SAYFA16 : www.sayfa16.com adresinde bulunan Haber yayını yapan web sitesi

Web sitesinin sahibi ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi ARALIK MEDYA- SÜLEYMAN YILMAZ'a aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

1. İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. SAYFA16, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

2. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde BURSA Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ, kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkına sahiptir.

3. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. SAYFA16 web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve SAYFA16 web sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ, SAYFA16 sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

4. Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak SAYFA16 tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ’a aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliği ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ'ı bağlamamaktadır.

5. Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır. Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

6. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

7. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

8. Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ dışındaki bireyler ya da kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı SAYFA16’dan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatına bağlayabileceği gibi, ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ'ın uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

9. SAYFA16 Web Sitesi’nin sahibi ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ'dır. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ ya da ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ'ın lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ'dan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

10. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile ARALIK MEDYA - SÜLEYMAN YILMAZ’ın kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

11. SAYFA16 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler, makaleler,  içeriklerin başlık ve spotları kullanıcıların web sitelerinde, forumlarda kaynak belirtilerek kullanılabilir, ilgili linkler verilebilir. Ancak SAYFA16'da yayınlanan tüm Anadolu Ajansı (AA), Demirören Haber Ajansı (DHA), İhlas Haber Ajansı (İHA) ve diğer tüm haber ajanslarının içeriklerinin fikri ve sınai hakları saklıdır. Sayılan ajansların önceden yazılı onayı olmadan, haber içeriklerinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.