Resmi Gazete'de özelleştirme kararları yayımlandı. Bursa'dan 3 yer var.

Resmî Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla, Özelleştirme İdaresi'nin mayıs ayında gerçekleştirdiği 12 ihale ve 6 plan değişikliğinin onandığı duyuruldu. Aralarında Nilüfer, Karacabey ve İnegöl de var.

Resmi Gazete'de özelleştirme kararları yayımlandı. Bursa'dan 3 yer var.

HABER MERKEZİ / SAYFA16

21 Temmuz Perşembe günü Resmî Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla, Özelleştirme İdaresi'nin mayıs ayında gerçekleştirdiği 12 ihale ve 6 plan değişikliğinin onandığı duyuruldu. Aralarında Nilüfer, Karacabey ve İ negöl ilçelerinden parseller de var.

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzalı kararla, Nilüfer Ertuğrul Mahallesi'nde yer alan 18.990.94 m2 yüzölçümlü taşınmazın 17.490.94 m2 hissesi 293 milyon TL bedelle en yüksek teklifi veren İstanbul firması Pro Teknik İnşaat'a satıldığı duyuruldu.

Ayrıca yine aynı kararla, Karacabey Canbalı Mahallesi'nde yer alan parsellerde Ticaret Konut Alanı, Park Alanı ve Yol kapsamında nazım imar plan değişikliğine gidildi. İnegöl Kulaca Mahallesi'ndeki planın ise “Sanayi Alanı, Trafo Alanı, Park Alanı, Yol ve Otopark” olarak değiştirilmesine karar verildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2022, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER