Son yıllarda yayıncı konusunda sorunlar yaşanan, geçen yıl Fuchs Sport yayın skandalının da yaşandığı TFF 2.Lig ve 3.Lig maçlarının yayın haklarını Filbox aldı.

Bir süredir görüşmelerin sürdüğü ve olumlu netilecelendiği aktarıldı. Buna göre TFF 2.Lig ve 3.Lig maçlarının Filbox platformunda yayınlanması kesinleşti. Gelen bilgilere göre anlaşmanın 8 yıllık olduğu konuşuluyor.

Resmi açıklamayla birlikte detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağı duyuruldu.

Filbox Ne Zaman Kuruldu? Filbox Nedir?

Filbox, Oflaz Medya grubu tarafından kurulan ve 6 Haziran 2014 tarihinden beri yayında olan dijital platformdur. 

Dijital yayıncılıktaki son trendler takip edilerek, elektronik yayıncılığın dinamiklerine göre kendini sürekli yenileyen ve geliştiren FİLBOX, abonelerine en iyi içerik ve hizmeti en kaliteli şekilde sunmayı hedefliyor.

Dünyadaki en yeni teknolojileri zengin ve kaliteli içerik ile buluşturarak izleyicilerine sunan FİLBOX, bünyesinde; Türkiye, ABD, Fransa, Çin, Rusya,  Almanya, Macaristan ve tüm dünya sinema ve TV sektörünün en rafine içeriklerini büyük bir hassasiyet ile izleyicisine sunmakta.

FİLTV, FILMCLUB AKSİYON, FILMCLUB KOMEDİ, FILMCLUB FAMILY, FİLMAX, FİLODİ, DOCUMAX olmak üzere sinema, belgesel, spor ve müzik kanalları ile sektörün önemli bir lokomotifi.

FİLBOX, film, belgesel, müzik ve spor programlarının yanı sıra, dünya üzerinde yayın yapan 500’den fazla televizyon kanalını da bünyesinde barındırıyor.

Türkçe konuşan bölgelerdeki kanalların yanı sıra Ortadoğu, Uzakdoğu, Asya coğrafyası, ABD, Afrika ve Amerika Kıtası’ndaki birçok kanalın yayınını izlemenizi sağlamaktadır.

VOD içerikleri olarak film, belgesel içeriğini en yüksek kalitede izlemeniz için arşivinde barındırmaktadır.

Ülkemizde yer alan bölgesel ve yerel kanalları da bünyesinde barındırmak sureti ile ülkenin her noktasındaki yayıncılığı tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

Editör: TE Bilisim