Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş, İYİ Parti’nin Adana’dan aday gösterdiği kardeli Ayyüce Türkeş’i ihanetle suçlayan Ülkü Ocakları’na sert sözlerle karşılık verdi. Kendisine yanıtlar gecikmedi.

ahmet-kutalmis-turkes-ak-partiden-istifa-etti

Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın ile Milliyetçi Hareket Partisi (AR-GE) Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter’i hedef aldı.

ddd-1

Bayram Tatilinin İlk 5 Gününde Acı Bilanço! Bayram Tatilinin İlk 5 Gününde Acı Bilanço!

Çok Sert İfadeler

Kutalmış Türkeş sosyal medyasında şu ifadeleri kullandı:

"Alparslan Türkeş’in evladı olduklarını iddia ederek Türkeş’in adını ve kanını taşıyan öz evlatlarına hakaret edenler, hele de ömründe Türkeş’i görmemiş olanlar! Sizlerin Türkeşi’in evladı olması imkansız zira Türkeş or**pulardan çocuk yapmadı hiç! Siz babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semih’e mesela Sinan’ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz Ulvi’ye!"

Ülkü Ocakları Genel Başkanı'ndan Tehdit!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medya hesabından Kutalmış Türkeş’e tepki gösterdi:

“Ahmet Kutalmış denilen rezil, ahlaksız herif!… Başbuğumuzu görmediği halde gönülden seven, davasını ve ülküsünü yaşatmak için mücadele eden Ülküdaşlarımıza küfür edecek kadar aşağılıksın! Hayatın Başbuğumuzun emanetlerine hıyanet etmekle, kemiklerini sızlatmakla geçti. Başbuğumuzun soyadının arkasına sığınarak milyonlarca Ülkücünün mukaddes davasına, kutsal Ocağına ihanet ettin!

Kuduz köpekten farkın yok! Haddini bil salyalarını Parti ve Ocağımızdan öteye akıt. Dikkat et; kuduz köpeklerin sonunu herkes bilir..! Biz uyaralım da…”