MERYEM TORUN

1994 yılından günümüze yaptığı seçkin konut ve işyeri projeleriyle güven ve kalitede marka olan Alpiş İnşaat, 2023 boyunca toplamda 726 daire ve 76 cadde mağazasından oluşan 5 proje yürüttü.

2-NİLÜFER HOUSE 2
*Nilüfer House 2

2023 yılında Kızılcık Mahallesi’ndeki Nilüfer House 1 ve Kayapa’daki Viale House projelerini tamamlayıp teslim eden Alpiş İnşaat, Odunluk’ta Lenera House ve Kızılcıklı’da Laden House projelerinin ise temelini attı. Yine Kızılcıklı’da hayata geçirilen Nilüfer House 2 projesinde ise imalat bitme aşamasına geldi.

1-NİLÜFER HOUSE 1
*Nilüfer House 1

*Laden House

“CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA 5 PROJEDE ÇALIŞTIK”

Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır çalışmalar yaptıklarını ifade eden Alpiş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp,

“2023 yılı maalesef 6 şubat depremiyle anılan bir yıl oldu. Ülkece çok üzüldük, bölgenin tekrar kalkınması için elimizden geleni yaptık. Bir yandan da hayat devam etti, bizler işlerimize dört elle sarıldık, ülkemiz adına üretmeye devam ettik. 2023 bu üzücü durumun yanı sıra aynı zamanda Cumhuriyetimizin de 100. yılıydı. Bu özel duruma layık olmak için Alpiş İnşaat olarak hiç durmadık ve yıl boyunca 5 projede aktif olarak çalışmalarımızı sürdürdük” dedi.

"SAĞLIK VE MUTLULUK DOLU BİR YIL DİLERİM"

2024 yılıyla ilgili dileklerini de paylaşan Sertaç Karaalp,

“Cumhuriyetimizin 100. yılında yatırımlarımızı hayata geçirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yıl yeni umutlar, yeni heyecan ve hedefler demektir. Bu motivasyonla geçmişte olduğu gibi gelecekte de şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya, üretmeye ve katma değer sağlamaya devam edeceğiz. Şimdiden herkese ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluk dolu güzel bir yıl diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Bursa'da Sahibinin Elinden Kaçan Kurbanlık, Sanayiyi Birbirine Kattı! Bursa'da Sahibinin Elinden Kaçan Kurbanlık, Sanayiyi Birbirine Kattı!

4-LENERA HOUSE

*Lenera House

*Viale House
Editör: Cüneyt ALKIŞ