Nitelikli ve güvenli projelerin adresi Alpiş İnşaat, sunduğu avantajlı kampanyalar ve kolay ödeme seçenekleriyle her daim konut alıcısının yanında konumlanıyor. Bu doğrultuda proje üretim ve kampanya detaylarıyla ilgili süreçlere dair doğru ve kapsamlı bilgilendirmeye de önem veren Alpiş İnşaat, bu kapsamda şehrin en değerli bölgelerinden biri olan Odunluk’ta üçüncü satış ofisini hizmete aldı.

Bursa'da Sıcaktan Elektrik Telleri Havai Fişek Gibi Patladı! Bursa'da Sıcaktan Elektrik Telleri Havai Fişek Gibi Patladı!

Satış ofisinin hizmet vermesiyle birlikte vatandaşla buluşma adına yeni etkinlikler de planlayan Alpiş İnşaat,  18 Mayıs – 9 Haziran günleri arasında Taksitli Konut Satış Sistemi Tanıtım Günleri düzenleyecek.

Haftanın 7 günü de açık olacak satış ofisinde vatandaşlar hem projelere dair bilgi alma fırsatı yakalayacak, hem de yüzde 15’ten başlayan peşinatlar, 0,89’dan başlayan vade farkı, 60 aya varan şirket içi vade gibi kaçırılmayacak fırsatlara dair birinci ağızdan bilgi sahibi olacak.

Editör: Haber Merkezi