Bursa'da maganda kurşunu bebeğin beşiğine düştü!

Bursa Orhangazi'de meydana gelen olayda, düğün konvoyundan atıldığı tahmin edilen maganda kurşunu, bebeğin uyuduğu odaya düştü.

Bursa'da maganda kurşunu bebeğin beşiğine düştü!
banner58

Olay geçtiğimiz hafta sonu Orhangazi - Hamzalı mahallesi yolu üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Alınan bilgilere göre gece saatlerinde eşi ile birlikte televizyon izleyen İlker Ürk 2 yaşındaki çocuğunun uyuduğu odadan gelen ses üzerine hemen odaya koştu.

Çocuğun uyuduğu odaya giren baba İlker Ürk tavanda oluşan iki adet deliği görünce neden olduğunu anlamak için yere baktığında halının ve altındaki parkeninde delindiğini gördü ve sonrasında duvar kenarında bir kurşun olduğunu farketti.

2 yaşındaki çocuklarının uyuduğu beşiğin hemen yanı başında buldukları kurşunu görünce adeta çılgına dönen Baba İlker Ürk durumu polis ekiplerine bildirdi. Daha sonra olayın yaşandığı eve gelen polis ekipleri burada inceleme yaparak dışarıdan atılan ve  evin çatısını delerek çocuğun uyuduğu beşiğin hemen yanına düşen kurşunu incelemek üzere teslim aldı.

Yaşanan olay nedeniyle büyük korku yaşadıklarını söyleyen Baba İlker Ürk '' Eşimle tv izlerken çocuğun uyuduğu odadan bir ses geldi. Odaya girdiğimizde çocuğun uyumaya devam ettiğini görünce ışığı açmadık, sabah ise odaya girdiğimde tavanda iki adet , halıda, parkede delikleri ve çocuğumun uyuduğu beşiğe sadece 1 metre  yerde duran bir kurşun gördük, önce büyük bir şok yaşadık ardından polisi aradık, mermirin buradan özellikle hafa sonları geçen düğün konvoylarından birinden atıldığı tahmin ediyoruz, çünkü  hemen hemen her düğün konvoyunda bunu görmek mümkün yetkililere buradan çağrı yapıyoruz, lütfen ilçenin her bölgesinde günden güne artan bu maganda terörü artık bir son bulsun benim çocuğum 1 metre ile kurtuldu yarın başkasının canı yanabilir'' diyerek bu yönde denetimlerin artmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2023, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER