Bursa'da komşusu tarafından darp edilen adam kalp krizi geçirdi

Bursa’da komşusunun saldırısına uğrayıp bıçakla darp edilen Mevlüt Uyanır, yaşadıklarına dayanamayarak kalp krizi geçirdi.

Bursa'da komşusu tarafından darp edilen adam kalp krizi geçirdi
banner58

Olay, Bursa’nın merkez ilçesi Osmangazi’de yaşandı.

Halk TV'nin haberine göre; 21 Haziran tarihinde işten evine gelen 61 yaşındaki Mevlüt Uyanır kapısının önünde top oynayan çocuklara seslenerek, "Çok ses çıkıyor. Burada oynamayın. Gidin başka yerde oynayın dedi. Çocuklar ise başka yerde oynak için Uyanır’ın kapısının önünden ayrıldı.

Bir süre sonra çocuklardan birinin babası olan İsmail Ö. ve Şeyma Ö. çocuklarının darp edildiğini öne sürerek Uyanır’ın evine geldi. İsmail Ö., Uyanır’ı apartman boşluğuna çağırarak, "Yaşından başından utan" diyerek hakaret etmeye başladılar.

Tartışma sırasında İsmail Ö., Uyanır’a bıçakla saldırdı. Çeşitli yerlerinden yaralanan Uyanır’ın imdadına eşi ve çocukları yetişti. Yaşadığı olaydan etkilenen Uyanır fenalaştı. Bursa Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Uyanır’ın kalp krizi geçirdiği belirlendi. Yaraları sarılan Uyanır, başka bir hastaneye sevk edilerek anjiyoya alındı.

Adli kontrolle serbest kaldı

Gözaltında kalan Ö. savcılık ifadesinin ardından "Kasten Yaralama" suçundan Bursa 2. Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. Mahkeme haftada bir gün imza vermesi şeklinde adli kontrol kararıyla İsmail Ö.’nün tutuksuz yargılanmasına karar verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2023, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER