Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı 19 Mayıs, Nilüfer’de, Osmangazi'de ve Yıldırım'da birbirinden ünlü isimlerin konserlerliyle kutlandı.

Nilüfer'de Ünlü rapçi Ceza’nın sahneye çıkmasıyla coşku doruğa tırmandı. “Fark Var”, “Sus Pus”, “Med-Cezir”, “Holocaust” gibi dillerden düşmeyen ve son albümlerinden  şarkılar seslendiren Ceza’ya, gençler de eşlik etti.

F G V F D G

Yıldırım Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlik konseri düzenledi. Bayrak Alanı’nda düzenlenen konserde DJ Ercan Bnk sahne alarak Yıldırımlılara eşsiz bir müzik ziyafeti sunarken sevilen şarkılarıyla Bilal Sonses Yıldırımlılara unutulmayacak bir 19 Mayıs yaşattı.  

Bursa'da Ulaşım Müjdeleri! Gece Seferleri Başlıyor! Bursa'da Ulaşım Müjdeleri! Gece Seferleri Başlıyor!

Whatsapp Image 2024 05 20 At 10.08.56

Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katılan ünlü şarkıcı Haluk Levent, Filistin’de yaşanan soykırıma dikkat çekti. Ünlü şarkıcının isteği üzerine on binlerce kişi, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarında, başta çocuklar olmak üzere tüm hayatını kaybedenler için saygı duruşunda bulundu.

Whatsapp Image 2024 05 20 At 10.28.19

Editör: Meryem TORUN