Timur Cihantimur, ehliyetsiz sürdüğü babasına ait Porsche marka araç ile yol kenarındaki 5 ATV'liye çarpmış, içlerinden Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olmuştu.

17 yaşındaki Timur Cihantimur'u kazanın hemen ardından anne Eylem Tok önce Mısır'a daha sonra da ABD'ye kaçırmıştı.

Çıkarılan kırmızı bülten sonrası Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur Boston'da yakalanmış ve yargı süreçleri başlamıştı.

Doktor baba Bülent Cihantimur oğlu için 2 milyon dolar kefalet ödemeyi teklif etmişti. Cihantimur'un teklif ettiği kefalet dün reddedildi.

ESKİDEN YAPTIĞI PROGRAMA DEVAM EDECEK

Baba Bülent Cihantimur 2019 yılında TLC kanalında başlayan 'Doctor B: Bu ben miyim?' isimli programına yeniden başlayacağını sosyal medya hesabından paylaşınca tepki çekti.

TLC kanalı, Bülent Cihantimur ile anlaşamalarının 2019'da sona erdiğini, yayın haklarının kendisine ait olduğunu, yeni programın da TLC'de yayınlanmayacağını duyurdu.

Daha sonra Bülent Cihantimur, yeni programının Fashion TV'de yayınlanacağını yaptığı paylaşımla duyurdu.

O KANALDA DA YAYINLANMAYACAK

Fashion TV'nin internette en son Demet Sabancı tarafından 2007 yılında satın aldığı bilgileri yer alıyordu. Gerçek başka çıktı.

Fashion TV'nin gazeteci Emrullah Erdinç'e yaptığı açıklamada, Enis Onat'ın kanalı satın aldığını ve dolayısıyla Sabancı ailesiyle kanalın bir ilgisi kalmadığını söyledi. Bülent Cihantimur'un sosyal medyasından duyurduğu programın da Fashion TV Türkiye'de yayınlanmayacağını iletti.

Kestel halkı belediye parkında yorgunluk atıyor Kestel halkı belediye parkında yorgunluk atıyor

Öte yandan Bülent Cihantimur, programın yakında başlayacağını sosyal medya hesaplarından duyurmaya devam ediyor.

Editör: Meryem TORUN