Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre bugün şehir genelinde sabah ve öğle saatlerinde hava açık ve sıcak olsada akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 18 dereceye kadar düşüşe geçiyor ve açık olan hava ile birlikte sıcaklık etkisini azaltıyor. Öte yandan 5 günlük yeni hafta raporunda Bursa için sıcaklık ve sağanak yağış uyarısı yapıldı.

PAZARTESİ gününde hava sıcaklığı gün içinde 31 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde sıcak hava hakim oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 17 derecelere kadar düşüyor.

SALI günü dereceler 31 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu ve güneşli bir hava Bursalılara merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 16 dereceye kadar düşüyor.

Meteoroloji'den Bursa Uyarısı! Hafta Sonu Daha da Soğuyacak Meteoroloji'den Bursa Uyarısı! Hafta Sonu Daha da Soğuyacak

ÇARŞAMBA gününde ise sıcaklıklar termometrede 29 dereceyi gösterirken şehir genelinde Bursalıları az bulutlu ve güneşli bir gün beklemekte.

PERŞEMBE gününe ise sehir genelinde gökgürültülü sağanak yağış gün içinde etkisinj gösterirken sıcaklıklar 28 dereceye kadar yükseliyor. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 15 derecelere kadar geriliyor.