Bursa'nın Manhattan'ı Odunluk Mahallesi... Şehrin kalbi burada atıyor

Bursa’nın en prestijli projelerin buluşma noktası haline gelen Odunluk, alışveriş merkezleri, özel hastaneler, özel okullar ve yeşil alanlarıyla değerini her geçen gün yükseltiyor.

Bursa'nın Manhattan'ı Odunluk Mahallesi... Şehrin kalbi burada atıyor
banner58

HABER VE FOTOĞRAF: SERHAT HALLAÇ

Bursa her geçen gün büyüyüp gelişirken, kentin yeni merkezleri de oluşuyor. Bunlardan biri de, Nilüfer'in kalbi konumunda olan Odunluk Mahallesi.

Son dönemde yapılan yatırımlarla şehrin en gözde semti haline gelen Odunluk, alışveriş merkezleri, Hüdavendigar kent parkı, restoranlar ve en değerli inşaat firmalarının farklı konseptlerde ürettiği projelerle Bursa’nın yeni merkezi oldu.

Hayatı kolaylaştıran konumu ve gelişimine devam eden alanlarıyla, son yıllarda en hızlı ve modern kentleşmenin yaşandığı Odunluk, yatırıcımların da büyük ilgisini görüyor.

DEĞERLİ İLÇENİN DEĞERLİ MAHALLESİ

Türkiye’nin sanayi, turizm ve tarım şehri Bursa’nın en gözde ilçesi Nilüfer, Odunluk Mahallesiyle değerine değer katmaya devam ediyor. Nilüfer, Türkiye'nin en çok konut satılan 4. ilçesi konumunda yer alırken, ev sahibi olmak isteyenler de Odunluk mahallesine yoğun talep gösteriyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2023, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER