Bursaspor, koşar adım kongreye giderken, mevcut başkan Recep Günay da Bursaspor'un geleceğinin karanlık olduğunu, terk edildiğini ve umut olmadığını vurgulayan açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Recep Günay, şunları söyledi: "Kimse Bursaspor’dan bir umut beklemesin. Biz Bursaspor için sağlığımızı bozduk, hayatımızı ortaya koyduk. Ne için? Bursaspor’u bu hale getirenlerden, paraları geri alabilmek için. Bize de dava açtılar. Hakaret davası açtılar. Ben neden yaptım bunları? Bursaspor için yaptım.”

Bursaspor Diriliş Kampanyası Başladı. 7 maçlık kombine kararı! Bursaspor Diriliş Kampanyası Başladı. 7 maçlık kombine kararı!

“Bursaspor terk edilmiş bir kulüptü”

Borçların bu şekilde kapatılamayacağını dile getiren Recep Günay, “ 1 milyon TL vergi borcu kapatılmıyorsa biz değil Bursa eleştirilmeli. 20 gündür para ödenmiyor ama herkes bize saldırıyor. Biz bu paranın yarısı kadar deplasmana uçak parası verdik. Deplasman ve otel masrafı yazmadık kulübe. Hani ne oldu? Biz yatıramıyorsak kahramanlar nerede?”

"Hem üyelikten hem yönetimden istifa edeceğim"

“Bursaspor terk edilmiş bir kulüptü” diyen Başkan Recep Günay, “Ben gelene kadar Bursaspor’u kimse tartışmıyordu. Terk edilmiş bir kulüptü. Ama herkes beni eleştirdi. Kimse forma bile almadı. 300 TL’lik forma almıyorsun, Bursaspor’a her türlü desteği vermeye hazırız diyosun. Kongreden önce Bursaspor’la ilgili her şeyden istifa edeceğiz. 60 senemi Bursasporla geçirdim. Hata yapmışım! Ben bu dönen çarka uysam Recep beydim, şimdi Amigo Recep oldum. Hiçbir eski başkanlarla kötü olmazdım. Şahsi kavgam yok onlarla” şeklinde konuştu.