2009 yılında işlenen cinayette 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut vahşice katledilmişti. Türkiye'yi sarsan cinayette katil zanlısı Cem Garipoğlu, olayın yaşanmasından 5 yıl sonra Silivri Cezaevi'nde intihar etmişti. Ancak ölen kişinin o olmadığı iddiaları yıllarca devam etmiş ve Karabulut ailesi mezarının açılmasını defalarca talep etmişti. Yıllar sonra Cem Garipoğlu otopsi fotoğrafları incelendi.

Karabulut ailesinin fethi kabir talepleri reddedilirken talep geçtiğimiz aylarda yeniden baba Nida Garipoğlu tarafından tazelenmişti.

Soruşturmayı yürüten Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'ndan Cem Garipoğlu'nun otopsisi için o güne ait fotoğraf ve videoları istedi. Dosyaya inceleme için bilirkişi atandı.

Cem Garipoğlu otopsi fotoğrafları ortaya çıktı! Cem Garipoğlu’nun otopsisi incelendi

CEM GARİPOĞLU OTOPSİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Bahçelievler Belediyesi'nin Kapısına Mühür Vurduğu Kitapyurdu İsyan Etti! Bahçelievler Belediyesi'nin Kapısına Mühür Vurduğu Kitapyurdu İsyan Etti!

SABAH tarafından ulaşılan Cem Garipoğlu otopsi fotoğrafları 12 Kasım 2014 tarihine ait. Savcılığıa ve Karabulut ailesine sunulan dosyada Cem Garipoğlu'nun parmakları dikkat çekti.

Cem Garipoğlu otopsi fotoğrafları ortaya çıktı! Cem Garipoğlu’nun otopsisi incelendi

İki elindeki parmaklar ve tırnaklar üzerinde görülen morarmalar fotoğraflarda en çok dikkat çeken detay oldu.

Fotoğrafların ortaya çıkması ardından Münevver Karabulut cinayeti bir kez daha gündemdeki yerini aldı.

YENİDEN FETHİ KABİR TALEBİ

Karabulut ailesi avukatları Dr. Rezan Epözdemir aracılığıyla Cem Garipoğlu mezarı için fethi kabir talebi yinelendi.

Kaynak: Sabah