Aylardır merakla takip edilen Dilan Polat ve Engin Polat davasına iki tahliye birden geldi. Emrullah Erdinç'in haberine göre, Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu'nun tutuksuz yargılanmasına karar verildi. Sıla Doğu'nun Avukatı beraat kararlarını sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla duyurdu.

whatsapp-image-2024-06-14-at-00-21-36.jpegDilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat tutuklu olarak yargılanmaya devam ediyor.

Polat çifti davasında yeni gelişme! Sıla Doğu ve Can Doğu için tahliye kararı

Dilan Polat ile eşi Engin Polat davasında sıcak bir gelişme yaşandı. Davayı uzun süredir yakından takip eden gazeteci Emrullah Erdinç, Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu'nun tutuksuz yargılanmasına karar verildiğini duyurdu.

Eylem Tok’un Oğluna Cezaevinde Saldırı! Eylem Tok’un Oğluna Cezaevinde Saldırı!

"TAHLİYE EDİLECEKLER"

Erdinç paylaşımında "Polatların aylık tutukluluk değerlendirmesi tamamlandı. 4 Sulh Ceza Hakimliği Dilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat’ın tutukluluğuna devam kararı verdi. Aralarında Sıla Doğu ve Can Doğu’nun da bulunduğu tutukluların ise tutuksuz yargılanmasına hükümetti. Başka davadan tutukluluğu olmayan sanıklar cezaevinden tahliye edilecekler." ifadelerini kullandı.

Editör: Meryem TORUN