Şarkıcı Ebru Gündeş'le evleneceği konuşulan Murat Osman Özdemir kimdir sorusu bu ara en merak edilerin soruların başında geliyor.

Murat Osman Özdemir, Oda Tv'de yer alan bir habere göre daha önce 2002 Best Model Güzeli Selin Kabaklı ile evlilik yaptı. Haberde şu ifadeler kullanıldı.

Metin Şenay Evli mi? Metin Şenay Evli mi?

İşadamı Murat Osman Özdemir, 2002 Best Modeli olan eski eşi Selin Kabaklı ile 2018'de Adana'da Sheraton Otel'de görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Selin ve Murat çiftinin nikahlarını dönemin MHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü kıydı. Nikah şahitleri arasında ise Nesrin Malatyalı, Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon, Öznur Yağ, İş adamı İskender Karagiydiren, Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan ve MHP'li Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik yaptı.
EBRU GÜNDEŞ İLE AŞK İDDİASI

Bazı haber kaynakları Özdemir'in eşi Selin Kabaklı ile 2022 yılında boşandığını ve 2023 yılında Ebru Gündeş ile ilişkisinin başladığını yazarken, bazı kaynaklar ise henüz Selin Kabaklı'dan boşanmamışken aşkın başladığını ileri sürdü. 

HABERLERE ERİŞİM ENGELİ

Ebru Gündeş’le adı anılan iş insanı Murat Osman Özdemir, hakkında çıkan bu haberlere de erişim engeli getirilmesini talep etmişti. Sabah’tan Dilek Yaman’ın 5 Nisan 2022 tarihli haberine göre avukatı aracılığıyla İstanbul Sulh Ceza hakimliğine başvuran iş adamı, Gündeş’le aralarında herhangi bir bağ olmadığını ve haberlerin eşi ile aralarında devam eden boşanma davasını olumsuz etkileyeceğini ileri sürdü. Talebi kabul eden mahkeme iş adamının Ebru Gündeş’le olan aşkını konu alan haberlerin kaldırılmasına karar verdi.

MURAT OSMAN ÖZDEMİR'İN İŞ HAYATINA DAİR BİLGİ YOK

Haberlerde kendisinden iş insanı olarak bahsedilen Murat Osman Özdemir'in iş hayatına dair bilgilere rastlayamadık.