Esra Erol'daki olay tüm Türkiye'yi şaşkına çevirdi

Esra Erol'da hayrete düşüren olay! Kocası ölünce 16 yaşındaki kayınbiraderiyle kaçtı, 2 kayınbiraderi intihar etti. Şanlıurfa’da meydana gelen esrarengiz olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi.

Esra Erol'daki olay tüm Türkiye'yi şaşkına çevirdi
banner58

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına başvuran Taha ve Elif, ağabeylerinin ölümünü ve 16 yaşındaki küçük kardeşleri İsa'nın yengeleri Besime Sunkar tarafından kaçırıldığını öne sürdü. Besime Sunkar canlı yayına katılarak, "İsa benim kayınbiraderim, ama aynı zamanda kocam olacak" şeklinde konuştu. 

Taha ve Elif isimli başvuranlar, yengeleri Besime Sunkar ile yaşayan üç ağabeyin intihar ettiğini ve 16 yaşındaki küçük kardeşlerinin de kaçırıldığını iddia etti. Programda canlı yayına katılan Besime Sunkar ise suçsuz olduğunu belirterek, küçük kayınbiraderiyle evleneceğini açıkladı. 

"Kayınbiraderim ama kocam olacak "

Besime Sunkar, 3 kardeşinin ölümünde ve İsa Sunkar'ın kaçırılmasında suçlu olduğu iddialarına yanıt vermek üzere canlı yayına bağlandı. Besime, yaşanan intihar olaylarında suçunun olmadığını belirterek, İsa'nın kendisiyle evlenme düşüncesini paylaştı. 28 yaşında olduğunu ve İsa'nın 17 yaşında olduğunu söyleyen Besime, gönül ilişkilerinin alışılmadık olduğunu kabul etti, ancak İsa'nın onu koruyacağına inandığını dile getirdi. Dul olduğunu ve devletin kendisi ve oğluyla ilgilendiğini ancak başkalarının yardım etmediğini ifade eden Besime, İsmail ve Musa'nın ölümleriyle ilgisi olmadığını belirtti. Ayrıca, İsmail'in çalışırken babasıyla yaşadığı tartışmada eline boru anahtarıyla vurulduğunu ve ölmeden bir hafta önce yaşandığını açıkladı. Besime, İsmail'in ölümünde rolünün olmadığını ve İsmail'in kendisinin yaptığı dikişle öldüğünü belirtti.

Diğer 2 kardeş de intihar etmiş 

Kardeşler, 16 yaşındaki kardeşlerinin Besime Sunkar tarafından kaçırıldığını iddia ederek, "Besime yüzünden üç abim de hayatını kaybetti. Kardeşimizi Besime'ye kaptırmayacağız. İsa, 'Beni Besime'ye vermezseniz intihar ederim' diyerek kendisini kapıya astı" şeklinde konuştular.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2023, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER