Kanal D'nin reytingleri alt üst eden yeni dizisi İnci Taneleri'nde 5 bölüm geride kaldı. Kurgusal olarak oldukça merak uyandırıcı ilerleyen dizide pek çok soru işareti cevap bulmadı. Bunlardan biri de Yılmaz Erdoğan'ın hayat verdiği Azem Yücedağ karakterinin karısı Hande Yücedağ'ın ölümü.

Karısı Hande'yi öldürdüğü için hapishaneye giren Azem Yücedağ'ın, hapishaneden çıktıktan sonraki hikayesiyle başlayan dizi, reyting rekorları kırıyor. Dizide pek çok soru, cevap bulmaya başlamışken Azem'in sır gibi sakladığı konu olan eşi Hande'nin ölümü hala aydınlanmadı.

inci-taneleri-azem-karisini-oldurdu-mu-neden-hapse-girdi-phjn

İnci Taneleri dizisinde Azem ile İzzet arasında yaşanan diyaloglar oldukça önemliydi. Kimliği deşifre olan Azem internette dolaşan haberlerin doğru olmadığını söylese de karısını öldürdüğü suçunu kabullenir. Aslında Azem karısını öldürmemiş bir masumdur. Peki ama Hande'yi kim öldürdü?

İran İsrail'e Saldırı Başlattı! İran İsrail'e Saldırı Başlattı!

Hande'yi kim öldürdü?

Azem'in karısı Hande'yi kimin öldürdüğü dizinin ilerleyen bölümünde ortaya çıkacak. Dilber, Azem'e ''Bana karını kimin öldürdüğünü söylemedin.'' demesi Azem'in suçsuz yere hapiste yattığı düşüncesini oluşturdu.