Sevgilisi Terk Etti, 'Allah Kurtardı' Pankartıyla Lokma Dağıttı! Sevgilisi Terk Etti, 'Allah Kurtardı' Pankartıyla Lokma Dağıttı!

Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nde “adrese teslim atama” yapılmaması maddesine rağmen bu kadarı da olmaz dedirten yeni bir kadro ilanı verildi.

İstanbul Okan Üniversitesi'nin Resmi Gazete'de yayımlanan öğretim üyesi alımı ilanında aranan 'özel şartlar' kısmında direkt kişi ismine yer verildi.

Üniversite tarafından yayımlanan akademik ilanda,  İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Turizm ve Otel İşletme bölümüne profesör alınacağını açıkladı. İlanda, "Otelcilik Sektörü, Destinasyon Yönetimi ve Turizm Psikolojisi alanlarında çalışmalar yapmak" şartları aranırken, aynı bölümde kişi ismi de yazıldı. Şartlara yazılan özelliklerde “Asım Saldanlı” ifadesi dikkat çekti.

Resmi Gazete yayımlanan ilandan alınan ekran görüntüsü

İlanda ismi geçen Asım Saldamlı'nın YÖK Tez'de yer alan bilgilerine göre, doktora tezinin başlığı ise "Otel işletmelerinde stres kaynakları ve çalışanlar üzerindeki etkileri" olduğu görüldü.

Yök Tez Merkezi'nden alınan ekran görüntüsü

Editör: Meryem TORUN