Ekranları kasıp kavuran diziler birer biber sezon finalini yaptı. Özellikle Kızıl Goncalar ve Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonları merakla bekleniyor.

Rakip diziler arasında da büyük bir reyting rekabeti var.

Reytingi bol iki diziden ise transfer haberi geldi.

Kızıl Goncalar'ın sevilen karakterlerinden biri olan Affan, başka bir diziye transfer oldu.

affan.jpg

RAKİP DİZİYE SÜRPRİZ TRANSFER

Ali İhsan Varol, Yeni Yarışmasıyla Ekranlara Döndü! Ali İhsan Varol, Yeni Yarışmasıyla Ekranlara Döndü!

Diziye Affan karakteriyle sonradan katılan genç oyuncu Batuhan Bozkurt Yüzgüleç, kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Son bölümde, Cüneyd Efendi karakterine kurduğu tuzak sonrası polisler tarafından yakalanan Affan’ın akıbeti merak ediliyordu. Beklenen açıklama geldi ve genç oyuncunun rakip diziye transfer olduğu duyuruldu.

kizil-goncalar-affan.jpg

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNE YENİ BİR İSİM KATILDI

Daha önce "Kızıl Goncalar" dizisinde Affan rolüyle konuk oyuncu olarak dikkat çeken Batuhan Yüzgüleç, Show TV'de yayınlanan "Kızılcık Şerbeti" dizisine dahil oldu. Yüzgüleç, bu dizide Firaz karakterini canlandıracak ve Ceren Karakoç’un canlandırdığı Nursema karakteriyle partner olacak. İki genç oyuncunun ekran uyumu ve performanslarının nasıl olacağı izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Bu transfer, her iki dizinin hayranları arasında heyecan yarattı ve yeni sezonda neler olacağına dair beklentileri artırdı.

Editör: Meryem TORUN