Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman, geçen günlerde hayranlarını endişelendiren açıklamalarda bulunmuştu. Zor günlerden geçtiğini ve insan ilişkilerinde empatinin önemli olduğunu vurgulayan Uzman, "Tükendim" notunu düşmüştü.

Uzman'ın bu açıklaması gündem olurken, dizinin makyözü Esra Okumuş'tan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Okumuş, set karavanında çektiği bir videoda, Uzman'ın "Tükendim" sözlerini taklit ederek, "Çünkü ben tükenmişlik sendromuna yakalandım" dedi. Söz konusu video sosyal medyada hızla yayılırken dizinin izleyicilerinden tepki yağdı.

MÜJDE UZMAN'DAN YANIT GECİKMEDİ

Videoyu gören Uzman, sosyal medya hesabından alıntılayarak, "Esra'cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik,empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna" notunu düştü.

Müge Anlı'nın 'Turnike' Görüntüleri Ortaya Çıktı! Müge Anlı'nın 'Turnike' Görüntüleri Ortaya Çıktı!

"GEREĞİ YAPILACAKTIR"

Gelen tepkiler ardından Gold Film yapımcısı ve yönetmen Faruk Turgut'tan açıklama geldi. Turgut, X hesabından yaptığı paylaşımda, makyöz hakkında gereğinin yapılacağını vurgulayarak, "Oyuncumuz müjde uzmanın paylaşımı sonrası,Set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır .Gereği yapılacaktır" dedi.

Editör: Duygu KURUÇAY