Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakterini canlandıran Müjde Uzman, sosyal medya hesabından paylaştığı storyler ile isyan etti. Yaptığı paylaşımlarda hastanedeki serumlu fotoğraflarını koyan ünlü sanatçı, işinin değil, insanların zor olduğunu vurguladı.

İkili ilişkilerde empati yapılması gerektiğinin üstüne basan Uzman, paylaşımına 'Tembelliği, kolaycılığı, hak yemeyi bırakın' notunu düşerken yayınladığı videolarda, "Hepsini okuyanlar için... Patlama noktasına geldim ve ciddiye alınmadığımı kaldıramıyorum. Bana bir şeyler söyleyen insanlara cevap vermiş oldum ki onlarda duymuş olacaklar. Zaten bir süre sonra sileceğim pişman olup. Tek ben değilim işimle alakalı değil. Bu insan zorbalığı… Empati yapmadan çözemeyiz. Lütfen insanlara iyi olması gerektiği konusunda baskı yapmayın. Kötü hissetmek bir süreçtir. Bu bir boşaltım mekanizmasıdır. Lütfen engellemeyin. Dünyanın en boş ve işe yaramayan cümlesi 'Halledersin aslansın kaplansın' cümlesi. Konuşma ihtiyacı hissettiğimiz için çok boş şeyler söylüyorsunuz. Onu da söylemeyin" dedi.

Takipçileri Uzman'ın Alev karakterine gelen yorumlardan dolayı yorulmuş ve söz konusu paylaşımları bu nedenle yapmış olabileceğini iddia etti.

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: 'Hayatımda ilk defa tükendim' - Resim : 1

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: 'Hayatımda ilk defa tükendim' - Resim : 2

Oyuncu Can Yaman, 11 Milyon Takipçili Instagram Hesabını Sildi! Oyuncu Can Yaman, 11 Milyon Takipçili Instagram Hesabını Sildi!

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: 'Hayatımda ilk defa tükendim' - Resim : 3

Editör: Meryem TORUN