Nagehan Alçı Rasim Ozan Kütahyalı'dan Şiddet Gördüğünü İddia Etti! Nagehan Alçı Rasim Ozan Kütahyalı'dan Şiddet Gördüğünü İddia Etti!

Sezon finaline son bir bölüm kalan sevilen dizi Kızılcık Şerbeti'nde, Ünal Ailesi'nin beklenmedik bir şok yaşayacağı ve ne yapacaklarını bilemeyecekleri bir duruma sürüklenecekleri belirtiliyor. Özellikle Fatih ve Doğa arasındaki ilişkinin nasıl evrileceği merak konusu olurken, diziye dair tansiyonun artacağı iddia ediliyor. 
Kizilcik Serbetinin Son Bolumunde Ortalik Karisti Senaryo Ifsa Oldu
Magazin yazarı Birsen Altuntaş sosyal medya hesabında; sezonun son sahnesinde Ünal ailesinde çok sarsıcı, kan donduran bir olay yaşayacağını iddia etti. Bütün sırların ortaya döküleceği, ayrılıkların yaşanacağı dizide ekibe kimlerin veda edeceğini bu hafta sonu netleşecek. Şu ana kadar diziden kesin ayrılan ilk isim Rüzgâra hayat veren Yiğit Kirazcı… Kulislerdeki bilgiye göre yeni bir gelişme olmazsa sırada 4 oyuncu daha var. Sönmez Arslan’ı canlandıran usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın çıkacağı gemi seyahatinden dönüp dönmeyeceği ise henüz belli değil.

Editör: Duygu KURUÇAY