“Rick and Morty” çizgi dizisinde 7. sezon çıkış tarihi belli oldu

Adult Swim’in popüler animasyon dizisi bu sonbahar geri dönüyor.

“Rick and Morty” çizgi dizisinde 7. sezon çıkış tarihi belli oldu
banner58

Rick and Morty 7. Sezon çıkış tarihi açıklandı. Yetişkinlere yönelik çizgi filmlerle tanınan Adult Swim kanalının imzasını taşıyan seri geri dönüşünü Vahşi Batı temalı bir poster eşliğinde duyurdu.

Justin Roiland’ın aile içi şiddet suçlamaları nedeniyle görevden alındığı çalkantılı bir dönemin ardından popüler bilimkurgu/komedi yapımı geri dönüyor. Yapımdan ayrılan Roiland, çizgi dizide Rick Sanchez ve Morty Smith dahil birçok karakteri seslendiriyordu. Bu karakterleri seslendirmek üzere Roiland’ın yerini kimin alacağı ise henüz açıklanmadı.

Rick and Morty 7. Sezon hikâyede 3. Sezon bölümlerinde taşınan bir olay örgüsünün devamını getirmeye hazırlanıyor. Rick Prime karakterinin bir kez daha maceraya dahil olacağı gelecek sezon, aynı zamanda bugüne dek göz ardı edilen Morty Smith’in lisedeki serüvenlerine yer verecek.

Yayınlanan resmi tanıtım, yeni seslendirme sanatçılarının açıklanmasını bekleyen hayranlara ithafen, “Rick ve Morty geri döndü ve sesleri her zamankinden daha çok kendilerine benziyor” ifadesi kullanılıyor.

Rick and Morty 7. Sezon ile Geri Dönüyor

Justin Roiland’ın ayrılışıyla birlikte yalnız kalan Dan Harmon, Rick and Morty gemisini geleceğe tek başına taşıyor.

Chris Parnell, Sarah Chalke ve Spencer Grammer sırasıyla Jerry, Beth ve Space Beth ve Summer Smith karakterlerini seslendirmek üzere rollerine geri dönüyor. Ancak yine de diğer karakterler ve başroller için hangi sanatçılar ile çalışacağı belirsizliğini koruyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER