20 Haziran'da Mardin'in Artuklu ilçesi 13 Mart mahallesi Emniyet caddesinde meydana gelen olay akıllara durgunluk veren cinsten... S.D.Ç., sokakta yürüyen kayınvalidesi Neriman Çekin'in önünü otomobille kesti.

Bu da öfkeli gelin dehşeti: Mardin'de Nermin Çekin gelini tarafından terlikle dövüldü, otomobille ezildi - Resim: 2

Ardından ablasıyla, ayağından çıkardığı terlikle Çekin'i darp etti. Çevredekilerin araya girmesine rağmen vurmaya devam eden S.D.Ç., daha sonra bindiği otomobilini kayınvalidesi Çekin'in üzerine sürüp çarptı.

Bu da öfkeli gelin dehşeti: Mardin'de Nermin Çekin gelini tarafından terlikle dövüldü, otomobille ezildi - Resim: 3

Bandırma'da cami imamı taciz suçlamasıyla tutuklandı Bandırma'da cami imamı taciz suçlamasıyla tutuklandı

Çekin yaralanırken, S.D.Ç. otomobile binip ablasıyla bölgeden uzaklaştı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Neriman Çekin, hastaneye kaldırılıp tedaviye alındı. Ayağında ve kolunda kırıklar oluşan Çekin, tedavisinin ardından taburcu oldu.

Bu da öfkeli gelin dehşeti: Mardin'de Nermin Çekin gelini tarafından terlikle dövüldü, otomobille ezildi - Resim: 4

Bu arada gözaltına alınan S.D.Ç., küçük yaşta çocuğu olduğu için ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Sabah'ın aktardığına göre Neriman Çekin, gelininin serbest bırakılmasını tepki göstererek, şunları söyledi:

Bu da öfkeli gelin dehşeti: Mardin'de Nermin Çekin gelini tarafından terlikle dövüldü, otomobille ezildi - Resim: 5

"HER TARAFIM KIRIK DÖKÜK"

"3 yıl önce oğlum internet üzerinden bu kadınla tanıştı, biz de gidip istedik. Düğünden hemen sonra kadının normal biri olmadığını fark ettik. Daha önce de beni darp etmişti. Önce küfürler ve hakaretler, sonra beni mahallede darp etti.

Bu da öfkeli gelin dehşeti: Mardin'de Nermin Çekin gelini tarafından terlikle dövüldü, otomobille ezildi - Resim: 6

Tüm mahalleli buna şahittir. O olaydan sonra bir daha kendisiyle görüşmedim. Oğlum 15 gün önce izne gelmişti. Biz dahil olmadık, onlar birbirleriyle görüştüler. Olaydan bir gün önce gece beni aramıştı ama ben fark etmemişim. Bu kez saat 10.00 gibi beni aradı. Telefonda çok ağır hakaretler, küfürler etti. Numarası bende olmadığı için tanıyamadım. Eşim de dedi ki, 'Karakola gidelim, bakalım bu numara kimin' diye.

Bu da öfkeli gelin dehşeti: Mardin'de Nermin Çekin gelini tarafından terlikle dövüldü, otomobille ezildi - Resim: 7

Sonra eşimle beraber çıktım, eşim alışverişe çıktı, ben de emniyete uğradım. Bu numaranın kimin ait olduğunu ve çok rahatsız ettiğini, ağır hakaretlerde bulunduğunu söyledim. Polis memurları daha sonra fotoğrafını göstererek, kim olduğunu sordu. Ben de 'Gelinimdir' dedim. Polis de 'O zaman gelininiz tarafından rahatsız ediliyorsunuz' dediler.

Bu da öfkeli gelin dehşeti: Mardin'de Nermin Çekin gelini tarafından terlikle dövüldü, otomobille ezildi - Resim: 8

Sonra eve gitmek için oradan çıktım. Sonra bu abla ile kardeş beni takip etmişler. Hem beni darbettiler hem de arabayla çarpıp üzerimden geçmeye çalıştılar. Şu an kolumda platin var, ayağımda platin var ve ayağa kalkacak gücüm yok. Hakimlere, savcılara sesleniyorum. Ben acılar içindeyken bu kadın nasıl oluyor da elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor?"

Editör: Meryem TORUN