Oyuncu Şebnem Bozoklu, Kızılcık Şerbeti'nin Kadrosuna Dahil Oluyor Oyuncu Şebnem Bozoklu, Kızılcık Şerbeti'nin Kadrosuna Dahil Oluyor

Muhteşem Yüzyıl dizisinde 'Hürrem' karakterine hayat vererek hafızalara kazınan Meryem Uzerli’nin yeni dizisi 'Ru', 24 Mayıs’ta GAİN’de izleyiciyle buluşacak.

Çekimleri Urla’da gerçekleştirilen dizi 8 bölümden oluşmakla birlikte dikkat çeken bir oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapacak. Meryem Uzerli’nin başrolünde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Burak Berkay Akgül, Hira Koyuncuoğlu, Emre Karayel, Gökay Türkmen, Zafer Algöz, Şevval Sam, Derya Alabora, Gonca Vuslateri, Kartal Can Ermiş, Beril Kayar ve Sevgi Temel yer alıyor.

RU DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dizide, Uzer ve kendisinden 10 yaş büyük Reyyan’ın aşk hikayesi anlatılıyor. Uzer, annesi kanser hastası olan üstün zekalı bir çocukken Reyyan ise eşiyle birlikte Ru isimli bir restoranı işletmektedir. Reyyan Uzer’e aşık olur ve yaş farkına bakmadan Uzer’i çok sever. Hem Uzer hem de Reyyan büyük bir çevre baskısı görse de aşkından vazgeçmeyecektir.

Editör: Meryem TORUN