26 Ağustos'u anmayan Kılıçdaroğlu'na tepki yağıyor

Usta gazeteci Uğur Dündar başta olmak üzere pek çok sosyal medya kullanıcısı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 26 Ağustos Büyük Taarruzla ilgili herhangi bir paylaşım yapmamasını eleştirdi.

26 Ağustos'u anmayan Kılıçdaroğlu'na tepki yağıyor
banner58

Cumhhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ağustos Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'ni anmadığı için gazeteci Uğur Dündar'dan tepki aldı.

101 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk tarafından düşmanları yurttan tamamen yok etmek için 26 Ağustos 1922'de Büyük Taarruz'u başlattı. Ülkenin kaderini belirleyen bu önemli konuda Kılıçdaroğlu'nun sessiz kalması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı

DÜNDAR'DAN SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise Büyük Taarruz'la ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmaması gazeteci Uğur Dündar'ın tepkisine neden oldu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dündar, Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi. Dündar paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Atatürk'ün kurduğu CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ağustos'ta, aziz milletimizin istiklâlini kazanmasıyla sonuçlanacak Büyük Taaruz'u ve Atatürk'ü anmadı!" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da 26 Ağustos'u anmayan siyasiler arasında yer alıyor.kem

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2023, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER