Kabine bugün toplanıyor

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelecek. Beştepe'de gerçekleşecek olan toplantıda ekonomideki son durum ve Soçi'deki görüşme tüm yönleriyle değerlendirilecek.

Kabine bugün toplanıyor
banner58

Kabine toplantısı için geri sayım başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Beştepe'de yapılacak kabine toplantısına başkanlık edecek. Kabinede görüşülen konular ve alınan kararlar kamuoyuyla paylaşılacak.

İç ve dış siyasette yaşanan gelişmelerin yanı sıra ekonomideki son durum da masada olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Soçi ziyareti, Tahıl Koridoru ve Rusya-Ukrayna savaşındaki son gelişmelerin kabinede ele alınması bekleniyor.

Vergisiz telefon, ev hanımlarına emeklilik, evlilik kredisi, taşerona kadro...

Öte yandan öğrencilere vergisiz telefon, ev hanımlarına emeklilik, evlilik kredisi, taşerona kadro gibi konuların ayrıntıları için bekleyiş devam ediyor.

Gözler Ekonomi Programında

Ekonomide ise gözler Orta Vadeli Program'da. Ekonominin 3 yıllık yol haritasının belirleneceği programın hazırlıklarında sona gelinirken, program ile hem orta vadeli öngörüler belirlenecek, hem de yapısal reform adımları açıklanacak. Toplantıda programa ilişkin son değerlendirme yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2023, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER