Doğduğundan beri ağlıyordu, bakın vücudundan ne çıktı!

Iğdır'da doğduğundan beri ağlayan Adem bebeğin vücudunda enjektör iğnesi çıktı.

Doğduğundan beri ağlıyordu, bakın vücudundan ne çıktı!
banner58

Iğdır’da 2 ay önce 3'üncü çocuğuna doğum yapan Özlem Gökdere, doğum sonrası Adem ismini verdiği oğlunun bütün kontrollerini yaparak hastaneden taburcu oldu. Çocuğun sürekli ağlamasına “gazı var, bebektir” diyen anne, durumu pek umursamadı. Günler geçtikçe çocuğun huzursuzluğunun arttığını gören anne Özlem ve baba Ümit Gökdere, çocuklarını her ne kadar hastaneye götürseler de herhangi bir olumsuzluk çıkmadı.

Adem bebeğin annesi bir gün oğluna banyo yaptırırken bebeğin arka bacak kısmında bir kızarıklık fark etti. Anne kızarıklığı böcek ısırığı sansa da daha sonraki gün çocuğun altını değiştirirken kızarıklığın olduğu yerde bir demir parçası fark etti. Ucu çıkmış demiri inceleyen anne demiri çekerek bebeğin bacağına saplanmış halde bulunan yaklaşık 4 santimlik iğne parçasıyla karşılaştı. Yaşadıkları durum karşısında şok olan aile hemen çocuklarını hastaneye götürdüler.

Hastanede yapılan tahlillerde vücutta başka bir şey çıkmayınca Adem bebeğin, 2 ay boyunca enjektör iğnesi ile yaşadığı ve sürekli ağlamasının da sebebinin bu olduğu ortaya çıktı. Hastanede kendilerine iğnenin dışarıdan çocuğun vücuduna girdiğini söylendiğini belirten yetkililere kızan aile, hukuk mücadelesi başlattı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2023, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER