Fox'un Ay Yapım imzalı, başrollerini Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'in paylaşacağı Şahane Hayatım dizisinin çekimleri başladı.

Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak’ın yapacağı dizide Hilal Altınbilek  "Şebnem" karakterine hayat verecek. Onur Tuna ise cinayet büro başkomiseri "Mesut" rolüne hayat verecek. 

Şahane Hayatım Dizisinin Konusu Ne?

Şebnem, hayatını küçük kızı Sare'ye adayan genç bir annedir. Bir yandan hayatın zorluklarıyla tek başına mücadele ederken, bir yandan da Sare'nin biyolojik babasının açtığı velayet davasıyla uğraşmaktadır. Şebnem'in hayatı, tesadüfler sonucu tanıştığı yakışıklı ve zengin bir adamla değişmeye başlar.

Ancak bu adamın da kendi sırları ve sorunları vardır. Şebnem ve bu adam arasında tutkulu bir aşk doğar, ancak bu aşkın önünde pek çok engel vardır. "Şahane Hayatım" dizisi, hem romantik hem de dramatik bir hikaye anlatacak.

Şahane Hayatım Oyuncuları Kimler?

Dizinin başrol oyuncuları Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın performansları merakla beklenirken dizide Sumru Yavrucuk, Nesrin Cavadzade, Serkan Keskin, Yiğit Özşener, Erman Cihan gibi iddialı isimler var.

Ünlü iş adamı Sinan Urfalı ölümden döndü! Eşi İran’daki özel jet kazasında hayatını kaybetmişti Ünlü iş adamı Sinan Urfalı ölümden döndü! Eşi İran’daki özel jet kazasında hayatını kaybetmişti

Şahane Hayatım Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox TV'de yayınlanacak Şahane Hayatım'ın ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.