Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan'la hapse giren Nihal Candan'ın 28 Temmuz'da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile evlendiği ortaya çıkarken eşi merak konusu oldu. Show Haber'de yer alan bilgiye göre, Nihal Candan 4 ay önce evlendi ama evliliğine dair tek bir paylaşım yapmadı. Mehmet Faruk Çiçek kimdir ?

Mustafa Süleyman Microsoft'ta Göreve Getirildi Mustafa Süleyman Microsoft'ta Göreve Getirildi

Faruk Çiçek, 1 Şubat 1986 tarihinde, Yüksel-Hasan Çiçek çiftinin üç çocuğundan biri olarak Şırnak’ın Cizre ilçesinde dünyaya geldi. Mersin’de büyüyen iş insanı, Mersin Toros Koleji ve Toros Üniversitesi’ndeki eğitimlerinin ardından ticaret hayatına atıldı. 2014 yılında Seyid Lojistik adlı uluslararası nakliyat firması ile Daim Tobacco adını verdiği nargile tütün fabrikasını kurdu. Hem Mersin’de hem de İstanbul’da birer ofisi bulunan Çiçek’in İstanbul garajında 50 adet TIR bulunuyor.

Lojistik sektörünün önemli isimlerinden Seyid Lojistik ve nargile tütünü üreticisi Daim Tobacco'nun sahibi Faruk Çiçek, Türkiye'nin iş dünyasındaki etkileyici kariyeri ve sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiriyor. 20 yılı aşkın süredir lojistik ve nakliye sektöründe faaliyet gösteren Seyid Lojistik'in yanı sıra nargile tütünü üretimindeki başarısıyla da bilinen Çiçek, iş dünyasına yaptığı katkıların yanı sıra çeşitli sosyal projelerle de dikkat çekiyor.