Ali Ay'a teşekkür, camiayı ikiye böldü

Bursaspor Kulübü, forma kampanyasına katılan eski başkanlarından Ali Ay'ın 1016 forma aldığını resmi sitesinden yayınlayarak teşekkür etti. Taraftar ise bu açıklama sonrası sosyal medyada ikiye bölündü.

Ali Ay'a teşekkür, camiayı ikiye böldü

Buraspor Kulübü resmi sitesiden yaptığı yazılı açıklamada, eski başkanlarından Ali Ay'a, 'Yadigar Forma Kampanyası'na 1016 forma karşılığında destek verdiğinden dolayı teşekkür etti.

Ali Ay konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ''Bursaspor şu an için sıkıntılı bir süreçten geçiyor, bu süreç de ancak tüm camianın birlikteliğiyle atlatılabilir. Bursaspor 1 tane. Başka Bursaspor yok. Onun için herkesin imkanları dahilinde taşın altına elini sokması gerekiyor. Bursa'da doğduk, Bursa'da yaşıyoruz, Bursa'da kazanıyoruz. Bursasporumuza sahip çıkmalıyız. Sportif Direktörümüz İsmail Ertekin'e, Teknik Direktörümüz Tahsin Tam'a ve Bursaspor'a yeni sezonda başarılar diliyorum." dedi.

Taraftarlar bu mesajlar sonrasında tepkilerini dile getirdi. Kulübün 1 milyarlık borcunun üçte birinin Ali Ay'a ait olduğunu ve takımı Süper Lig'den düşürüp bu hale gelmesinde en büyük payın kendisinde olduğunu hatırlatan taraftarlar, bu durumda 1016 forma aldı diye teşekkür edilmesinin doğru olmadığını ifade etti.

Kimi taraftar ise böyle zor bir durumda kim olursa olsun yapılan desteklerin anlamlı olduğu görüşünü savundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan
Ercan - 3 ay Önce

1060 tane forma alsaydı 1060 kişiden de tebrik alırdı
1016 alınca camiayı böldü bak. 1060 dan dışarda kalanlar oldu

SIRADAKİ HABER