İndirim Etiketi Renkleri Alışverişimizi Etkiliyor! İndirim Etiketi Renkleri Alışverişimizi Etkiliyor!

Esra Erol’un ATV'de yayınlanan programında Şanlıurfa Viranşehirli Sunkar ailesi, yaşam hikayesi ile sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alırken, Sunkar Ailesi merak konusu oldu.
Sunkar Ailesinin iddialarına göre, 16 yaşındaki küçük kardeşleri, ağabeylerinin eşi yengeleri Besime Sunkar tarafından kaçırıldı.

Programda canlı yayına katılan Besime Sunkar, Taha ve Elif'in iddialarına yanıt verdi. Sunkar, "İsa benim kayınbiraderim, ama aynı zamanda kocam olacak" şeklinde konuştu. Bu açıklama stüdyoda ve ekran başındaki izleyiciler arasında büyük bir şaşkınlık yarattı


Peki, Besime Sunkar nereli?

Besime Sunkar, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinden. Eşi dört ay önce vefat ettikten sonra çocuğuyla birlikte aynı ailede yaşamaya devam etti. Ancak programda aile, Besime’nin küçük yaşta bir çocuğu alıkoyma suçu işlediğini iddia etti. Besime ise bu iddiaları kesin bir dille reddetti. Kendi ifadesine göre, eşinin kardeşi İsa Sunkar, kendi rızasıyla onunla birlikte olduğunu, ailesi ona zarar vereceği için mecburen böyle bir karar almak zorunda kaldığını söyledi.

Editör: TE Bilisim