Ekranların iddialı komedi oyuncularından olan Esin Gündoğdu'nun, fazla kilolarıyla başı dertteydi. Rol aldığı dizi ve filmlerde kilosu hakkında şakalar dahi yapılan ünlü oyuncu ameliyat olmadan tam 72 kilo verdi. 

Sevilen komedi oyuncusu Esin Gündoğdu, ameliyat olmadan 2 yılda 72 kilo vermiş ve tanınmaz hale gelmişti. Görenleri hayrete düşüren oyuncu zayıflama sırrını da paylaştı.

Gündoğdu, ameliyat olmadan sadece sağlıklı beslenerek nasıl zayıfladığını anlatarak, "Mide küçültme ameliyatı olmadım. Diyetisyene gittim ama daha çok şişmanladım. Salondan odaya gidemiyordum. Sonra kendi programımı hazırladım. Spora başladım" dedi.

Hacı Sabancı'ya Şok Babalık Davası! Hacı Sabancı'ya Şok Babalık Davası!

Gündoğdu, konuyu açarak 5 yıl önce 72 kiloyu yalnıza yaptığı diyetle verdiğini ve o dönem hiçbir şekilde ameliyat olmadığını, 5 yıl sonra çok büyük bir kayıp yaşadığı için depresyona girdiğini ve diyeti bıraktığını söyledi. 5 yıl boyunca verdiği 72 kiloyu koruyan ünlü oyuncu acısı nedeniyle yeniden kilo almaya başladığını söyleyen oyuncu ardından doktora gittiğini ve ameliyat olmak istediğini belirttiğini ifade etti. Gündoğdu, sonrasında gastrit bypass yani zayıflama ameliyatı oluğunu ve artık diyet yapmadığını da sözlerine ekledi.

Editör: Meryem TORUN