Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü’nde Trafik Bölge Müdürü iken Koruma Şube Müdürlüğü’ne getirilen ve daha sonra emekliye ayrılan Ömer Kapsal evinde ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Koruma Şube Müdürü Ömer Kapsal, bugün öğlen saatlerinde evinde beylik tabancası ile intihar etti. Kapsal’ın evinden silah sesleri duyulması üzerine 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri ilk incelemede Kapsal’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Ölmeden Önce Kızına Mektup Bıraktı

Yerel haber sitelerini edindiği bilgilere göre; Koruma Şube Müdürü Ömer Kapsal dün İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay ile görüştü ve yıllık iznini kullanmak istediğini ve memleketine gideceğini söyledi.

20 günlük izin alan Ömer Kapsal makam şöförüne kendisini sabah 08.30 da evinden almasını, saat 10.30 otobüsüne bilet aldığını söyledi.

Sabah saat 08.30 da konuta gelen makam şöförüne ‘saat 10.00 da gel. Daha işim bitmedi’ diyen Ömer Kapsal saat 10.00 da ise kapıyı açmadı.

Silah sesi üzerine çilingirle kapıyı açan polisler Koruma Şube Müdürü Ömer Kapsal’ın cansız bedeni ve bıraktığı mektup ile karşılaştılar.

Kapsal’ın intihar etmeden önce 1 sayfalık bir mektubu kaleme aldığı öğrenildi.

15 yaşında bir Kızı olan Ömer Kapsal’ın bu mektupta sadece kızına seslendiği, ‘canım kızım seni çok seviyorum’ şeklinde mektubunu bitirdiği öğrenildi.

Ömer Kapsal’ın bıraktığı mektuptaki bir ayrıntıda mali konuya aitti.

Bir bankada vadeli hesabında bir miktar para olduğundan bahseden ve ayrıntı veren Ömer Kapsal, o para ile borçlarının ödenmesini istedi.

Bursa'da Kontrolden Çıkan Tofaş Şahin Halıcıya Böyle Daldı! Bursa'da Kontrolden Çıkan Tofaş Şahin Halıcıya Böyle Daldı!

Ömer Kapsal’ın intihar mektubunda eşiyle ilgili bir cümlesinin olmaması dikkat çekti.

Editör: Meryem TORUN