Türkiye bugün Afyonkarahisar'da meydana gelen aile katliamıyla sarsıldı. 

Olay saat 23.00 sıralarında Afyonkarahisar merkeze bağlı Çağırbağ beldesi Uğur mahallesinde meydana geldi. Yaklaşık 3 yıl önce boşandığı Havvanur Şenol’un beldede bulunan baba evine giden M.M.T., çocuğunu görmek istedi. Ancak ziyaret sırasında taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışmaya aile üyeleri de dahil olunca M.M.T., evin bahçe girişinde eski eşi Havvanur Şenol, babası Adem Şenol, annesi Cemile Şenol ve anneanne Emine Tanış’a pompalı tüfekle art arda ateş açtı. M.M.T., aile üyelerine yaklaşık 10 el ateş ederek kaçtı.

Daha sonra polis ekiplerince yakalanan şahsın öldürdüğü eşi Havvanur Şenol ile daha önce Esra Erol'un programına katıldığı ortaya çıktı.

Yalova Terma City'nin Sahipleri Dolandırıcılıktan Gözaltında! Yalova Terma City'nin Sahipleri Dolandırıcılıktan Gözaltında!

Eşi Bebeğini Kaçırınca Havvanur Esra Erol'a Başvurmuş

Esra Erol'un 4 Ocak 2022 tarihli programına katılan Havvanur Şenol, eşi ve ailesinden hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gördüğünü iddia ediyor. Kayınpederinin ve eşinin evlerini pompalı tüfekle bastığını ve 5 aylık çocuğunu zorla elinden aldıklarını söyleyen Havvanur, canlı yayına telefonla bağlanan eşiyle oğlunun velayeti için tartışma yaşıyor. Havvanur'un annesi Cemile Şenol'un da katıldığı ve karşılıklı suçlamaların yöneltildiği programda Esra Erol'un Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurmasıyla annesinden kaçırılan çocuk baba M.T.T.'den alınıyor.

Editör: Meryem TORUN