Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Ahu Tuğba, ABD’de yaşadığı yıllar boyunca birçok zorlukla karşılaştı. Geçtiğimiz nisan ayında Los Angeles’ta meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Tuğba, kaburgalarının kırılması sonucu 8 saat süren zorlu bir ameliyat geçirdi ve ardından yoğun bakıma alındı. Yaklaşık üç hafta yoğun bakımda kaldıktan sonra mayıs ayında taburcu edilmişti.

Danla Bilic ve Doğan Alemdar, Belgrad'da Baş Başa Görüntülendi Danla Bilic ve Doğan Alemdar, Belgrad'da Baş Başa Görüntülendi

Ancak, bu zorlu süreç Tuğba için sonun başlangıcı değildi. Evinde rahatsızlanan Tuğba, acilen hastaneye kaldırıldı ve burada KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) teşhisi konuldu.

ahu-tugba2.jpg

BİR KEZ DAHA ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Magazinsortie’nin haberine göre, Ahu Tuğba ve kızı Anjelik Calvin Miami'de yeni bir trafik kazası yaşadı. İkili, kırmızı ışıkta beklerken başka bir aracın hızla çarpması sonucu büyük bir tehlike atlattı. Çarpmanın etkisiyle araçları havalanarak tekrar yere indi.

ahu-tugba.jpg

Kızıyla Birlikte Dehşeti Yaşadı

Ahu Tuğba yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle dile getirdi: "Biz araçta kırmızı ışıkta beklerken, tanımadığımız bir aracın şoförü bize hızla çarptı ve olay yerinden kaçtı. Çarpmanın etkisiyle bulunduğumuz araba havalandı ve tekrar yerine oturdu."

Olay yerindeki güvenlik kamerasının arızalı olduğunu belirten Tuğba, yaşadıkları bu korkunç olayı şöyle özetledi: "Resmen kızımla ölümden döndük. Sabah evden çıkarken her zaman Ayetel Kürsi’yi okurum. Bir de okumamış olsak, kazada öleceğiz demek ki."

Hayatla Mücadelesi Devam Ediyor

Ahu Tuğba, ABD’de yaşadığı tüm bu zorluklara rağmen, güçlü duruşunu ve hayat mücadelesini sürdürüyor. Sevenleri, usta oyuncunun sağlığına kavuşması için dua ediyor.

Editör: Meryem TORUN