Nevbahar Demirağ Koç, 10 Mart 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Turgut Demirağ ile Afet Demirağ’ın kızı, Ali Koç’un eşidir. Ali Koç, çocukluk arkadaşı olan Nevbahar Demirağ ile 2005 yılınd dünyaevine girdi. Çiftin bu evlilikten 2 çocuğu bulunuyor.

Nevbahar Demirağ, eltisi Caroline Koç’un Selamlique İstanbul markasının reklam filminde oynaması, Youtube kanalına konuk olarak boğazdaki yalısının kapılarını açması ve son olarak doğum günü partisiyle gündeme geldi.

NEVBAHAR DEMİRAĞ KOÇ KİMDİR?

1972 doğumlu Nevbahar Demirağ'ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film'in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika'da yaptı.

RESİM SERGİLERİNİ KAÇIRMIYOR! 

Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye'ye dönmeyip, Los Angeles'ta yaşamına devam etti. Nevbahar Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor.

TENİS OYNAMAYI VE YÜRÜYÜŞ YAPMAYI SEVİYOR!

24 Yaşında Michelin'den Ödül Alan Şef Ulaş Durmaz Kimdir? 24 Yaşında Michelin'den Ödül Alan Şef Ulaş Durmaz Kimdir?

KÜSAV'ın (Kültür Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı) başkanı olan kayınvalidesi Çiğdem Simavi'nin açtığı sergilerin de gediklisi. Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.

SANATÇI MELİKE DEMİRAĞ'IN KARDEŞİ

Nevbahar Koç, ünlü şarkıcı Melike Demirağ'ın üvey kardeşidir. Babaları bir, anneleri farklıdır. Melike Demirağ da caz sanatçısı Rüçhan Çamay ile film yapımcısı Turgut Demirağ'ın kızı.

Editör: Meryem TORUN